درباره رایمند ارتباطات

  • -
about

درباره رایمند ارتباطات

درباره رایمند 

مجموعه رایمند ارتباطات در زمینه ی مشاوره، طراحی، تامین تجهیزات، نصب و راه اندازی و قرارداد تعمیر و نگهداری و پشتبانی (pm) پروژه‌های IT  شامل شبکه‌های کامپیوتری ، فیبر نوری ، لینک وایرلس ، دیتاسنتر ،  سیستم های نظارت تصویری ( دوربین مداربسته ) فروش دستگاه حضور و غیاب و فروش یو پی اس ( ups )  به عنوان نمایندگی انحصاری تکام در اصفهان و همچنین نصب و راه اندازی سانترال تحت شبکه ویپ  (VoIP)  در اصفهان با سابقه ی درخشان و نیروهای مجرب در حال فعالیت میباشد.

هدف ما کسب دانش بروز و بکارگیری نیروهای مجرب و جوان جهت پیشرفت و ارتقا در زمینه ی اجرای پروژه‌های مرتبط با فناوری اطلاعات وارتباطات و سیستم های امنیتی شامل دوربین های مداربسته ، امنیت شبکه و … می‌باشد.

مهندسین ما گذشته از دانش تخصصی و تجربه‌ی وسیع که در زمینه‌های مختلف فعالیتهای مجموعه دارا میباشند به طور مستمر با شرکت در دوره‌های آموزشی‌ درون سازمانی و برون سازمانی در حال گسترش و ارتقای دانش فنی‌ خود میباشند.

عمده توانمندیهای رایمند  :

– طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های کامپیوتری LAN ،شبکه های WAN و انواع خدمات شبکه در اصفهان و شهرستانها (ایجاد ارتباطات راه دور مبتنی بر بستر های مخابراتی)

– مشاوره ،نصب و راه اندازی مراکز مانیتورینگ سیستم های نظارت تصویری  | دوربین مداربسته در اصفهان و شهرستانها

– بازدید رایگان جهت نصب ، راه اندازی ، عیب یابی | خدمات دوربین مداربسته در اصفهان و شهرستانها

– راه اندازی مراکز تلفن سانترال ویپ ، فروش | راه اندازی ویپ در اصفهان (VoIP – Elastix – FreePbx – Asterisk ) بین شعبات متمرکز و غیر متمرکز

– فروش و برنامه نویسی سیستم نظرسنجی تلفنی | برنامه نویسی و توسعه استریسک |  راه اندازی تلفن گویا | راه اندازی سیستم تلفن بانک و پرداخت قبوض در اصفهان و شهرستانها

– نمایندگی فروش یو پی اس ، استابیلایزر ، اینورتر ، شارژر ، باطری در اصفهان و شهرستانها

– فروش دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره | دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی | دستگاه حضور و غیاب کارتی با قیمت ارزان در اصفهان و شهرستانها

– طراحی و اجرای داکت کشی | ترانک کشی | کابل کشی شبکه و فیبر نوری و راه اندازی زیر ساخت شبکه پسیو در اصفهان و شهرستانها

– امکان سنجی(site survey) ،طراحی و راه اندازی شبکه‌های وایراس | لینک وایرلس در اصفهان

– نصب انواع دكل خود ایستا | دکل مهاري g35  و دکل مهاری g45 در اصفهان و شهرستانها

– قرارداد خدمات ، تعمیر ، پشتیبانی نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر | قرارداد پشتیبانی شبکه های کامپیوتری در اصفهان و شهرستانها

– طراحی و اجرای پروژه های مدیریت و مانیتورینگ شبكه | نرم افزار اکانتینگ اینترنت بصورت تحت وب | هات اسپات در اصفهان و شهرستانها

– مشاوره و طراحی و پیاده سازی امنیت شبکه های کامپیوتری در اصفهان و شهرستانها

 


 

همان طور که شبکه‌ها شریان حیاتی کل‌ سیستم‌های اطلاع رسانی را تشکیل میدهند در عین حال پیاده سازی آنها مستلزم زیر ساخت مناسب و کارامد می‌باشد.

واحد اجرای پروژه‌های رایمند ارتباطات با در اختیار داشتن کادر فنی‌ متخصص با دانش آکادمیک و تجربه ی‌ کسب شده طی اجرای پروژه‌های متعدد شبکه قادر به طراحی و اجرای شبکه دیتا با استانداردها روز دنیا می‌باشد.

 مشاوره رایگان :

ارائه مشاوره صادقانه و تخصصی خدمتی است که در مرحله ی اول شامل امکان سنجی پروژه میگردد و در مراحل بعدی کارفرما را در عواملی چون قیمت ،کیفیت وانتخاب پیمانکارش یاری میدهد .

 

طراحی رایگان :

مهمترین بحث یک پروژه بوده و شامل تهیه طرح شماتیک مسیر‌های بستر شبکه ،مسیر کابلهای شبکه ،برق ،تلفن ،مکان نودها و رکها ،نوع توپولوژی مورد نیاز و نوع تجهیزات اکتیو در شبکه می‌باشد.

 

تامین تجهیزات :

این مجموعه با کمک بخش فروش رایمند شبکه  تمام تجهیزات شبکه را به صورت END TO END تامین مینماید.این تجهیزات به دو بخش پسیو و اکتیو تقسیم میشود .

تجهیزات پسیو اعم از رک،داکت،پچ پنل،کابل، در برندهای با کیفیت از جمله dlink ،datasheen ،schneider ،belkin ،nexans ،net plus،legrand و … می‌باشد.

تجهیزات اکتیو شامل مودم،روتر،سوییچ های مدیریتی و غیر مدیریتی ،تجهیزات وایرلس در برندهای cisco،mikrotik و … می‌باشد.

 

 اجرای پروژه :

مجموعه ی ما سعی‌ بر این دارد بدون ایجاد کوچکترین خللی در کار دیگر واحد‌های مستقر در سایت در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت چه آن واحد خالی از سکنه بوده مانند سایتهای تجاری و صنعتی‌ که هنوز شروع به کار نکرده‌اند و چه آن واحد در حال کار باشد مانند ادارات ودفاتر پروژه ها را به انجام برساند.

 

آموزش:

بعد از نصب و راه اندازی شبکه افراد معرفی‌ شده از جانب کارفرما نیاز به آموزش‌های لازم برای استفاده از شبکه فوق را دارند .

شرکت رایمند ارتباطات با برگزاری کلاسهای آموزشی‌ در محل کارفرما و ارائه نکات آموزشی‌ به کارآموزان نسبت به توانمندسازی آنها برای استفاده ی حداکثر از تجهیزات خریداری شده اقدام مینماید.

 

پشتیبانی ‌:

اجرا و تحویل پروژه‌های شبکه آغاز ارتباط این مجموعه با مشتریانش است.

ارائه خدمات گارانتی، پشتیبانی‌ تلفنی و حضوری، ارسال تکنسین یا مقیم نمودن کارشناسان در محل کارفرما جز خدماتی است که این مجموعه به مشتریانش ارائه میدهد.

نویسنده : محمدرضا سیاوش


به رایمند امتیاز دهید
درخواست خرید
popup-contactus
CAPTCHA
لطفا صبر کنید
popup-contactus
CAPTCHA
لطفا صبر کنید